ERP (Enterprise Resource Planning) systémy

ERP (Enterprise Resource Planning) podporujе všechny firemní procesy jako například: finance, prodej, výroba, logistika, operativa, vztahy se zákazníky, reporting a další. Můžete začít s moduly, které jsou pro Vaši společnost nejdůležitější, rozšiřovat systém o další moduly dle Vašich potřeb a efektivně tak formovat řešení které bude maximálně odpovídat Vašim potřebám.

Některé moduly jsou k dispozici zdarma

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (dříve Microsoft Dynamics AX) je komplexní podnikové řešení pro řízení velkých a dynamických společností.
Microsoft Dynamics 365 Business Central (dříve Microsoft Dynamics NAV) – komplexní podnikový informační systém (ERP), který je jedním z nejpopulárnějších na světě.
Microsoft Dynamics 365 Finance je komplexní řešení, které vám umožňuje automatizovat a modernizovat finanční operace a procesy, analyzovat produktivitu, předpovídat výsledky a provádět strategická rozhodnutí na základě reálných dat.
je inteligentní, komplexní ERP, které umožňuje velkým a středním firmám zdokonalovat efektivitu provozu, optimalizovat obchodní procesy a zvyšovat výnosy společnosti, zajištěním vysoké produktivity a transparentnosti provozu.
Rozšířený modul pro správu majetku a úloh spojených s jeho údržbou s ohledem na snižování nákladů na údržbu + servis, tak aby se zároveň nesnižovala úroveň jeho kvality.
Microsoft Dynamics 365 Human Resources je komplexní cloudové řešení, které vám umožní používat moderní technologie k sestavováni efektivních týmů a vytváření ideálního pracovního prostředí.

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?