Partneři

Microsoft – celosvětový lídr v oblasti vývoje, výroby, licencování a podpory široké škály IT produktů a služeb. Jedna z největších korporací s pobočkami ve více než 112 zemích a s více než 90.000 zaměstnanci.

LS Retail – jedena z předních světových firem, která vyvíjí komplexní řešení pro oblast maloobchodu a gastronomie, které zahrnují širokou škálu funkcionalit a umožňují flexibilní škálovatelnost. LS Retail na bázi Microsoft Dynamics je využíváno ve 120 zemích po celém světě, zejména v maloobchodních provozech, jako – supermarkety, restaurace, čerpací stanice, nebo prodejny s elektronikou, nábytkem, konfekcí a obuví.

InnoVites – firma která vyvíjí oborového řešení na výrobu drátů a kabelů založeného na bázi Microsoft Dynamics, které umožňuje výrobcům zvýšit efektivitu jejich podnikání.

Globe Software – firma která vyvíjí nástroj Atlas, který slouží k tvorbě výkazů a reportů a je integrovaný do řešení Microsoft Dynamics AX. Řešení Globe Software používá více než 3 000 společností, které užívají Microsoft Dynamics AX.

Ortems (součást společnosti Dassault Systèmes) – firma která vyvíjí řešení PlannerOne pro jakýkoli typ výroby založeného na Microsoft Dynamics NAV. Řešení umožňuje výrobním společnostem zvýšit efektivitu plánování a zlepšit využití zdrojů.

CodeTwo je důvěryhodný dodavatel softwaru a partner společnosti Microsoft dodávající řešení Office 365 a Exchange více než 74 000 firmám po celém světě.

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?