Microsoft Defender Advanced Threat Protection

Bezpečnostní služba, která umožňuje zamezovat, identifikovat, sledovat, odrážet a zabraňovat závažným cíleným útokům na interní sítě.

Microsoft Defender Advanced Threat Protection je rozšířená ochrana před internetovými útoky (ATP) přináší sjednocenou platformu pro preventivní ochranu, detekci porušení zabezpečení, automatizované prověřování a reakci na útoky. K vyhledávání neobvyklých aktivit se zúročují dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti společnosti Microsoft. Po odhalení útoku pomáhají určit typ útoku podrobné informace o jeho rozsahu, předpovědět, jak bude útok veden a vybere nejlepší způsob, jak reagovat na nové a složitější hrozby.

Výhody Microsoft Defender Advanced Threat Protection
Vyhledáváni útoků, které překonaly všechny stupně ochrany
Jednoduché zkoumání rozsahu útoku
Integrovaná unikátní databáze hrozeb
Identifikace komplexních a složitých útoků
Chronologické údaje k zjištění příčin a odstranění následků
Analýza hrozeb
Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208

Funkčnost Microsoft Defender Advanced Threat Protection

Služba analýzy bezpečnosti cloudu
Umožňuje převést behaviorální signály do analytických dat z důvodu identifikace hrozeb tak, aby se dalo určit, jak na ně reagovat.
Analýza hrozeb
Systém umožňuje vyšetřit prostředky, techniky a postupy používané útočníky a generovat výstrahy tehdy, pokud shromážděná data vykazují známky chování škodlivého kódu nebo útočníka.
Senzory chování koncových bodů
Vestavěné snímače umožňují shromažďovat a zpracovávat signály uživatelů z operačního systému a přenášet data o relevantních událostech a akcích na oddělený cloudový server. To umožňuje určit abnormální chování uživatelů nebo škodlivých programů a včas na ně reagovat.

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?