Migrace na novou verzi systému (upgrade)

ERP systémy od společnosti Microsoft se neustále vyvíjí a doplňují o nové funkcionality, nástroje a služby. Všechny systémové aktualizace jsou zahrnuty v nových verzích produktů, které Microsoft pravidelně vydává a tyto aktualizace jsou připravované s ohledem na veškeré moderní a progresivní trendy v oblasti IT, které také zohledňují inovativní přístupy k podnikání.

Firmy, které používají Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations získávají užíváním tohoto ERP jednu z hlavních konkurenčních výhod. Toto řešení umožňuje udržovat firmám vysokou úroveň efektivity, a tím i konkurenceschopnost, s ohledem na trendy v oblasti aktuálního vývoje světové ekonomiky. ERP řešení dává firmám potřebnou flexibilitu a možnost přizpůsobit se v měnících se tržních podmínkách.

Innoware se specializuje na implementaci а upgrade ERP systémů Microsoft Dynamics AX (verze 3.0, 4.0, 2009, 2012a také na nejnovější verzi tohoto ERP systému – Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, který kombinuje funkcionalitu Microsoft Dynamics AX a možnosti cloud řešení Microsoft Dynamics 365. Přechod na současnou verzi systému přináší nové obchodní příležitosti, modernizuje zdroje a také umožňuje uniknout z těžkopádné drahé infrastruktury.

V průběhu projektu vám specialisté Innoware pomohou vybrat nejvýhodnější možnost licencování, navrhnou optimální architekturu a nabídnout co nejefektivnější průběh projektu.

Projekt upgrade systému se skládá z následujících částí:

Analýza

Specialisté Innoware prozkoumají aktuální nastavení systému, navrhnou úpravy/změny a vyhodnotí dopady změn na stávající obchodní procesy.

Plánování

Na základě analýzy se vytvoří projektový plán, sestaví se projektový tým a odhadnou se náklady na projekt.

Přenos dat

Projektový tým dodržuje doporučení společnosti Microsoft, realizuje postup přenosu dat a aktualizuje systém, včetně aktualizačních prvků individuálně konfigurovaných zákazníkům z předchozích verzi systému.

Školení uživatelů

Po dokončení procesu migrace, specialisté Innoware, zaškolí uživatele systému, tak aby byli schopni plnohodnotně pracovat s novou verzí systému.

Innoware vám pomůže profesionálně realizovat migrační projekt, aktualizovat systém v soulad s vašimi požadavky a zaručí vám spolehlivý a kvalitní provoz systému.

Pokud máte zájem o více informací, nebo plánujete přechod na novou verzi systému, případně plánujete implementaci ERP, prosím kontaktujte nás
napište nám email info@innoware.com nebo volejte +420 777 204 208

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?