Microsoft PowerApps

Microsoft PowerApps je nástroj pro rychlý návrh aplikací bez nutnosti psát kód. K dispozici máte předpřipravené PowerApps šablony, ze kterých můžete vycházet při tvorbě vašich aplikací.

PowerApps se snadno připojí ke všem vašim datům z libovolných zdrojů a fungují napříč všemi zařízeními.

Microsoft PowerApps nabízí snadný a rychlý způsob vytváření důležitých podnikových aplikací. Zahrnuje širokou škálu šablon k digitální transformaci zastaralých procesů.

Technologie PowerApps umožňuje každému, od manažera přes obchodního analytika až po senior vývojáře, společně spolupracovat na řešení konkrétních obchodních problémů pomocí přehledných a vizualizovaných nástrojů pro vytváření nových aplikací.

Pokročilé funkce PowerApps, které obsahují komponenty AI, umožňují každému uživateli samostatně modernizovat své obchodní procesy a rychle vyvíjet potřebné aplikace. S pomocí připravených šablon, funkcionality „drag and drop“ a možnosti rychlého nasazení usnadňuje vývoj a dovoluje tak v krátkém časovém úseku používat zcela nové aplikace.

PowerApps běží v cloudu a k vývoji + nasazení aplikací potřebujete pouze webový prohlížeč.
S aplikacemi, včetně jejich vývoje, je možné pracovat pomocí mobilních zařízení jako tablet nebo mobilní telefon, které běží na se systémech Android a iOS.

PowerApps se může připojit k více než 200 různým zdrojům, jako například aplikace Excel, SharePoint, SQL Server, Dynamics 365, Azure, včetně aplikací pro správu sociálních sítí a také propojit se zařízeními, jako jsou kamery, mikrofony a senzory GPS.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?