Řešení

Microsoft Dynamics obsahuje rozsáhlou základní funkcionalitou a také množstvím dalších modulů, které poskytují funkcionalitu pro různá průmyslová odvětví.

Máme zkušenosti s implementací ERP a ovládáme osobitosti/specifika firem v odvětvích jako je výroba (potraviny, transformátory, kabely, atd.), maloobchod, služby a také ve velkoobchodní distribuci. Kromě toho se specializujeme na konsolidaci účetnictví ve společnostech s geograficky rozsáhlou nebo holdingovou strukturou.

Naše zkušenosti a dostupnost specializovaných modulů nám umožňují zvolit pro vás to nejoptimálnější řešení, které zohlední vaše specifické obchodní procesy. Spolu se standardní funkcionalitu ERP systému Microsoft Dynamics tak zajistíme implementaci ERP řešení rychleji a s menším úsilím a náklady.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com nebo volejte +420 777 204 208

Microsoft Dynamics ERP disponuje výkonnou sadou nástrojů pro řízení jak diskrétní, tak i procesní výroby, včetně podpory procesů při výrobě na „sklad“ nebo při „zakázkové výrobě“.

Oborové řešení pro distribuci zpracované na platformě Microsoft Dynamics je navržené pro společnosti, které nakupují a prodávají zboží.

Řešení Retail na platformě Microsoft Dynamics vám umožňuje jednotně spravovat maloobchod v jakémkoli směru a rozsahu. Správa obchodů „food“ anebo také „non-food“, restaurací a dalších stravovacích zařízení, nebo čerpacích stanic, včetně jejich řetězců.

Oborové řešení Cable ERP vyvinuté společností InnoVites, je navržené pro správu firmy, která vyrábí dráty a kabely.

LS Nav Hospitality je řešení pro centralizovanou správu restaurace nebo řetězce restaurací, které využívají také přední světové společnosti jako Subway, PizzaHut, Hard Rock Cafe, KFC, Radisson Blu Hotels & Resorts a další.

LS Forecourt je specializované řešení pro čerpací stanice od LS Retail, které je navrženo tak, aby umožňovalo komplexně řídit provoz čerpacích stanic – od prodeje pohonných hmot a souvisejících produktů až po správu zásob, včetně komplexní obchodní analytiky.

Řešení pro konsolidaci účetních dat zpracované na platformě Microsoft Dynamics je určené k transformaci výkaznictví generovaného podle české legislativy a je určené k vypracování konsolidované účetní závěrky, například v souladu s IFRS standardem.

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?