Microsoft Power Automate

Microsoft Power Automate (Flow) umožňuje vytvářet automatizované pracovní postupy mezi aplikacemi a službami, synchronizovat soubory, dostávat oznámení, shromažďovat data a využívat mnoho dalších možností.

Microsoft Power Automate je cloudová služba určená k zjednodušení pracovních postupů, tak aby uživatelé mohli trávit více času nad úkoly, které jsou pro jejich činnost nejdůležitější.

Microsoft Power Automate používá technologii toků (flows), která automaticky propojuje události a na ně navazující aktivity, kde zdrojem a vykonavatelem aktivit jsou služby a aplikace. Data se shromažďují a předávají z jedné aplikace do druhé. Na základě získaných informací se nejužitečnější a nejrelevantnější toky ukládají ve formě šablon a zpřístupňují se ostatním uživatelům jako automatizované – workflow.

Pomocí Power Automate může každý uživatel vytvářet rozsáhlé automatizované pracovní postupy pro stovky přístupných aplikací a služeb, bez nutnosti psaní jakéhokoli kódu.

Power Automate umožňuje dostávat oznámení, synchronizovat soubory, ukládat data a automatizovat mnoho rutinních úkolů, co celkově usnadňuje práci. Power Automate může ukládat dokumenty (například do knihoven SharePoint), odesílat oznámení (upozorňovat na nové registrace na sociálních sítích jako například FB nebo LinkedIn) a vytvářet, používat a sdílet pracovní postupy.

Power Automate se dokáže připojit k více než 100 různým zdrojům a rozhraním pomocí REST API a přenos dat lze spouštět automaticky, ručně nebo podle určeného skriptu.

Microsoft Power Automate funguje nejen s aplikacemi od společnosti Microsoft, ale také s téměř všemi dostupnými službami, jako jsou například Dropbox, Google Tasks, Slack, Trello a mnoho dalších.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?