FastTrack for Microsoft 365

Innoware je Microsoft business partner s jedinečným statusem FastTrack Ready Partner!

Když se stanete naším zákazníkem, automaticky získáte zdarma* všechny výhody pokročilé podpory, za předpokladu, že přejdete na cloudové služby Microsoft 365! *

* za předpokladu implementace cloudových služeb pro 150 a více licencí Microsoft 365

Co je FastTrack Ready Program (FRP)?

Jedná se o soubor specializovaných služeb, migračních nástrojů, seminářů, školení a uživatelské podpory pro rychlé přizpůsobení se uživatelů na služby Microsoft 365. Jednou z klíčových funkcí programu FastTrack Ready je zjednodušení migrace z lokálních řešení jakéhokoli dodavatele na cloud. Jako partner FRP podporujeme efektivní zavedení cloud řešení tím, že pomáháme firmám urychlit nasazení a adaptovat koncové uživatele na řešení Microsoft 365, jako například Office 365Windows 10 a Enterprise Mobility + Security. Jako certifikovaný partner máme větší přístup k zdrojům společnosti Microsoft a působíme jako prostředník mezi technickým týmem společnosti Microsoft a Vámi/klientem, co nám umožňuje rychle řešit složité problémy v procesu implementace cloudových služeb.

Jak program FastTrack Ready pomáhá našim zákazníkům?

Pokud si nás vyberete jako dodavatele, tak jako FRP partner Vám poskytneme odborné rady při implementaci cloudových služeb, migraci stávajících lokálních řešení do cloudu a jejich další podporu, stejně jako přístup ke školení koncových uživatelů, který Vám pomůže naplánovat a implementovat nezbytné změny v organizaci.

Program FastTrack Ready zahrnuje:
• migraci dat z lokálních serverů Exchange a SharePoint do cloudových – Exchange Online a Sharepoint Online serverů;
• implementaci a údržbu Windows 10 a Office 365;
• ochranu firemních dat, aplikací a zařízení pomocí Enterpise Mobility + Security;
• workshopy s praktickými ukázkami týkající se produktů jako například Microsoft 365 Apps: Teams, Project, Visio a jiných.
• školení, webináře a výukové materiály pro adaptaci koncových uživatelů;
• bezplatné konzultace s týmem konzultantů/techniků ze společností Innoware a Microsoft.

Analýzou vašeho firemního/obchodního prostředí a poskytnutím odborného posudku, Vám naši odborníci optimalizují a rozšíří vaše portfolio služeb Microsoft 365. Obraťte se na nás, abychom Vám vyhodnotili vaše potřeby a našli ty nejlepší možnosti pro přechod do cloudu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky:
+420 777 204 208 nebo napište mail info@innoware.com
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?