Výroba kabelů

Oborové řešení Cable ERP vyvinuté společností InnoVites, je navržené pro správu firmy, která vyrábí dráty a kabely.

Řešení zohledňuje odlišnosti výrobní organizace, která vyrábí dráty a kabely, a které ve standardních ERP systémech obvykle chybí, a to v průběhu celého životního cyklu, od zadání prodejní objednávky až po expedici hotového výrobků kupujícímu. Systém používá pojmy jako je „délka“ a „buben“, které poskytují správné informace o zásobách, na rozdíl od obecných jednotek měření.

Výhody
Specializované řešení pro výrobu kabelů
Optimalizace nákladů a zásob
Integrace s projekčním softwarem (CableBuilder)
Platforma Microsoft Dynamics AX
Možnost umístění v cloudu
Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Funkčnost

Terminologie a návrh
Systém ukládá a používá informace o produktech které jsou specifické pro danou oblast (délka, průměr, provedení, buben). Integrace s projekčním softwarem CableBuilder.
Prodej
Umožňuje detailně zaznamenat objednávku zákazníka (délka, složení, parametr bubnu atd.), nebo určit cenu s ohledem na aktuální ceny kovů.
Nákup
Změny v cenících kovů synchronizované s cenami na burzách umožňují snížit rizika spojená s nestabilitou cen kovů. Plánování nákupu surovin co nejoptimálnějším způsobem (včetně zohlednění zůstatků, rezervních zásob, časových rezerv, nebo nejlepších cen od dodavatelů apod.).
Sklady
Aktuální informace o zásobách a hotovém zboží na skladech, včetně zbytků kabelů na bubnech. Speciální funkce umožňuje snížit ztráty při odřezávání a převíjení objednávek z bubnů.
Výroba
Plánování výroby s ohledem na prodeje, dostupné zásoby a výrobní kapacity. Optimální určení pořadí plnění objednávek minimalizuje čas na nové nastavení výrobního procesu včetně výrobního zařízení.
Kvalita
Systém umožňuje produkty testovat, registrovat výsledky a generovat certifikáty kvality.

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?