Microsoft Power BI

Microsoft Power BI je moderní, rozsáhlý a škálovatelný nástroj pro transformaci a vizualizaci dat, který lze připojit k libovolným datům.

Microsoft Power BI je jedním z nejrozsáhlejších, nejpokrokovějších a nejrychleji rostoucích nástrojů v oblasti Business Intelligence na světě. Umožňuje vám snadno tvořit interaktivní vizualizace dat na základě informací získaných z libovolných zdrojů.

Aplikace je určena pro firmy, vedení kterých má zájem dělat informovaná a efektivní rozhodnutí na základě aktuálních údajů o aktivitách společnosti získaných v reálném čase.

Technologie Power BI nepřetržitě poskytuje a aktualizuje uživatelská data, umožňuje tak vytvářet online analýzy a reagovat na události v reálném čase.

Každý uživatel Power BI může samostatně analyzovat získané informace, a bezpečně se tak rozhodovat na základě faktických a relevantních dat. Uživatelé kteří mají zkušenosti s produkty společnosti Microsoft si mohou snadno/intuitivně přizpůsobit práci v Power BI a během pár sekund mohou získat informace, které potřebují k svojí práci.

Stovky vizualizací, vestavěná funkcionalita která obsahuje komponenty AI, úzská integrace s Excelem vám umožní rychle a snadno poskytnout přístup k analytickým informacím různých úrovní. Aplikace je dostupná na libovolných mobilních zařízeních a umožňuje pracovat s daty bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Power BI splňuje bezpečnostní kritéria nejvyšší úrovně, která zcela zabraňují ztrátě citlivých informací, včetně informací přijatých z mobilních zařízení. Bezpečnost je dosažena pomocí vestavěných nástrojů Microsoft Information Protection a Microsoft Cloud App Security, které pomáhají udržovat data v bezpečí, konfigurovat a sledovat dodržování bezpečnostních zásad, řídit přístup k informacím a jejich správné/bezpečné užívání.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?