Služby

Innoware má více než 18 let zkušeností s implementací složitých ERP projektů a víme, jak důležité je implementační projekt správně a důkladně připravit.
Innoware poskytuje poimplementační podporu řešení Dynamics 365 (Business Central, Finance and Operations), co vám umožní co nejefektivněji využít funkcionalitu těchto systémů a pružně tak reagovat nejen na změny v obchodních procesech ale také na změny trhu.
ERP systémy se neustále vyvíjí a doplňují o nové funkcionality, nástroje a služby. Systémové aktualizace jsou zahrnuty v nových verzích produktů, které Microsoft pravidelně vydává a tyto aktualizace jsou připravované s ohledem na veškeré moderní a progresivní trendy v oblasti IT, které také zohledňují inovativní přístupy k podnikání.
Innoware poskytuje komplexní řešení pro migraci, nasazení, konfiguraci a podporu vašeho podnikání v Microsoft Azure. Pomůžeme Vám zanalyzovat současnou infrastrukturu, označit servery a služby, jejichž migrace do cloudu Vám přinese největší prospěch a výhody.

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?