Enterprise Mobility + Security

Inteligentní cloudová platforma pro správu a zabezpečení vaší infrastruktury. Pomáhá chránit vaši organizaci a umožňuje objevovat nové a flexibilní způsoby práce.

Služba poskytuje další ochranu pro sadu Office 365 detekováním útoku dříve, než způsobí škody. Pomáhá bezpečně doručovat data do jakéhokoli zařízení, chránit firemní infrastrukturu a data uložená nejen v cloudu.

Výhody Enterprise Mobility + Security
Prevence úniku dat
Řízení přístupu k podnikovým prostředkům
Jednoduchá správa identit
Zabezpečené jednotné přihlášení do všech aplikací
Vícefaktorová autentizace
Spouštění pracovních ploch a aplikací z libovolného místa a zařízení
Mazání interních dat z uživatelských aplikací
Analýza chování uživatelů
Kategorizace, označování a šifrování citlivých dat
Monitoring podezřelých aktivit
Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208

Funkčnost Enterprise Mobility + Security

Azure Active Directory
Umožňuje spravovat identifikaci uživatelů a přístup ke cloudovému prostředí: jediný vstup pro každého uživatele, zabezpečený přístup partnerů k interním zdrojům, nezávislá změna hesla a požadavků na přístup k aplikacím zaměstnanci.
Microsoft Intune
Poskytuje možnost spravovat mobilní zařízení, aplikace a počítače z cloudu, minimalizuje problémy s ochranou firemních informací a zabraňuje úniku informací.
Desktop virtualization
Služba umožňuje vzdálený přístup na plochu zaměstnance z libovolného místa a zařízení. Virtuální plochy lze umístit lokálně na zařízení společnosti, stejně jako na hostitelském místě poskytovatele nebo v cloudové službě tak, aby bylo dosaženo lepšího škálování.
Azure Data Protection
Ochrana osobních údajů se provádí klasifikací dat, bezpečným sdílením informací, plnou kontrolou a správou interních dat.
Identity-Driven Security
Ochrana proti moderním a složitým útokům založeným na identifikaci se provádí pomocí multifaktorové autentizace, správy cloudu a mobilních aplikací, analýzy chování uživatelů, klasifikace souborů při jejich vytváření, sledování a využívání.
Azure Advanced Threat Protection
Služba pomáhá předcházet složitým útokům v hybridním prostředí tím, že zjišťuje podezřelou aktivitu uživatelů a zařízení, zvyšuje vyhledávání hrozeb v cloudu a lokálním prostředí, chrání uživatelské účty a jejich data uložená ve službě Active Directory a monitoruje vstupní body.

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?