Power Virtual Agents

Power Virtual Agents – je nástroj pro tvorbu různých chatovacích robotů (chatbotů), které lze použít ke komunikaci s klienty a zaměstnanci společnosti.

Power Virtual Agents vám pomáhá komunikovat se zákazníky a zaměstnanci novým progresivním způsobem. S aplikací Power Virtual Agents může každý uživatel snadno vytvářet své vlastní „virtuální agenty“ (chatboty), co mu umožní rychle a automaticky řešit řadu dotazů/úkolů, a to jak interně ve firmě, tak i externě s klienty. Uživatel se tak může soustředit na obtížné a důležité úkoly, řešení, kterých vyžaduje osobní komunikaci.

Pomocí Power Virtual Agents je možné:

  • rozšířit účelnost interních týmů, tím že se jim umožní vytváření chatbotů samostatně bez nutnosti programování,
  • snížit náklady jednoduchou automatizací zpracování běžných požadavků a ušetřit tak čas potřebný na řešení opravdu důležitých a složitých úkolů,
  • zvýšit úroveň spokojenosti zákazníků tím, že jim poskytneme moderní pohodlný nástroj, který jim umožní řešit problémy kdykoli v průběhu celého dne (24/7) prostřednictvím chatbotů.

Technologie Power Virtual Agents dovoluje tvorbu chatbotů pomocí nastavitelného grafického rozhraní bez nutnosti zapojení vývojářů do tohoto procesu, co minimalizuje případné komplikace spojené s komunikací mezi uživatelem a IT, usnadňuje stanovení úkolů a umožňuje tak plně vyhovět požadavkům uživatele který chatbot používá, co šetří čas na nasazení a údržbu řešení.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?