Implementace ERP systémů Microsoft Dynamics 365

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Innoware má více než 20 let zkušeností s implementací složitých ERP projektů a víme, jak důležité je implementační projekt správně a důkladně připravit.

Pro kvalitní a úspěšnou implementaci ERP systému používáme jedinečnou projektovou metodologii IW URM (Innoware Unique Reliable Method), co je námi vyvinutá projektová metodologie, která umožňuje, na základě námi nasbíraných projektových zkušeností, kvalifikovaně předpovídat a řídit implementační projekty.

Díky této metodologii můžeme minimalizovat + řídit všechna rizika a dodávat klientům produkty v souladu s jejich očekáváními. Každý klient má online přístup k projektovému plánu, takže může sledovat stav prací a postup implementace v reálném čase.

Metodika IW URM umožňuje realistické plánování projektu, efektivní řízení nákladů, dobu trvání, výsledků práce a pomáhá efektivně řídit projektové změny, které můžou v průběhu realizace nastat.

Metodika IW URM je založena na dvou klíčových prvcích:

  • standardy projektového řízení vyvinuté mezinárodním institutem pro řízení projektů PMI (Project Management Institute, USA);
  • postupy a šablony dokumentů vyvinuté společností Innoware na základě získaných zkušeností.

Metodika Innoware prokázala svou účinnost v praxi, a to se stalo jedním z rozhodujících faktorů, které zajišťují úspěch námi realizovaných projektů.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?