Microsoft Dynamics 365 Sales

Microsoft Dynamics for 365 Sales Vám umožní vytvářet silné vztahy se svými zákazníky, provádět činnosti na základě dostupných informací a pracovat tak rychleji.

Microsoft Dynamics for 365 Sales také umožňuje vytvářet marketingové seznamy a kampaně, a také následovat servisní případy spojené s konkrétní obchodními vztahy nebo příležitostmi.

Microsoft Dynamics 365 Sales je účinný nástroj pro sledování obchodních vztahů a kontaktů, rozvíjení prodejů od potenciálního zákazníka až k objednávce, a vytváření prodejních materiálů.

Výhody Microsoft Dynamics 365 Sales
Flexibilní nastavení s ohledem na firemní specifika
Pohodlné nástroje pro analýzu dat
Snadná integrace s ostatními produkty společnosti Microsoft
Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní
Adaptace pro práci z mobilních zařízení
Možnost umístění v cloudu
Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Funkcionalita Microsoft Dynamics 365 Sales

Řízení prodeje
Zahrnuje správu oslovení, řízení prodeje, kontaktů a zákazníků, včetně záznamu historie interakce a oběhu dokumentů. Plánování a prognózování prodeje. Analýza konkurence a ztrátových obchodů.
Marketingové řízení
Umožňuje provádět segmentaci odběratelů, testovat a spouštět širokou škálu marketingových kampaní a sledovat jejich účinnost podle různých kritérií.
Správa služeb
Zahrnuje řízení dotazů pro servisní středisko a zaznamenávání historie komunikace, správu produktů, smluv a servisních procesů. Umožňuje vytvoření „střediska znalostí“ využívaných při oslovení zákazníků společnosti.
Analytika
Systém umožňuje komplexně analyzovat marketingová data a údaje o prodeji.
POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?