Implementace ІW HR&Payroll, oborového řešení Microsoft Dynamics NAV, ve společnosti LEONI

LEONI Wiring Systems Ua Gmbh“ (Stryj, Lvovská oblast) je jedním z největších výrobců kabelových sestav, drátů, kabelů a kabelových sítí.

Inovativní řešení LEONI se využívá v automobilovém průmyslu, v oblasti telekomunikací, informačních technologií, zdravotnictví a energetice.

LEONI vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní výrobky – komplexní palubní systémy s integrovanou elektronikou.

Kabelové sítě, vyrobené na Ukrajině, dodává LEONI do Polska, Slovenska, Maďarska, České republiky, Německa, Španělska, Portugalska, Itálie, Belgie, Velké Británie, Spojených států a Rakouska, kde se kompletují automobily světových značek Opel, Porsche, Volkswagen, Audi a Lamborghini.

Implementace ІW HR&Payroll, oborového řešení Microsoft Dynamics NAV, ve společnosti LEONI

Předpoklady:

– vzhledem k intenzivnímu růstu společnosti, bylo nutné, přesně nastavit systém náboru zaměstnanců a řízení jejich karierního plánu;

– zajištění správného výpočtu mzdových nákladů včetně prémií v souladu s platnými právními předpisy Ukrajiny.

Řešení

K dosažení těchto cílů zvolilo vedení ukrajinské divize LEONI, specializované řešení pro řízení lidských zdrojů a výpočet mezd ÌW & HR založené na Microsoft Dynamics NAV.

IW HR & Payroll splňuje všechny požadavky v oblasti personálního řízení, včetně výpočtu mezd.

Hlavními výhodami tohoto řešení je komplexní personální management, spolehlivost, nabídnutá funkcionalita a příznivá cena.

Specifikem implementace IW HR & Payroll v továrně Leoni byla jeho integrace s účetním systémem a systémem určujícím přístupová práva – KABA Benzing.

Výsledek

Implementace řešení IW HR & Payroll poskytla společnosti flexibilní nástroje pro efektivní organizaci a řízení personální strategie společnosti.

Vedle základní funkcionality zahrnuje řešení také evidenci výrobních operací a oběhu dokumentů s ohledem na specifika korporátních pravidel společnosti.

ІW HR&Payroll řeší následující problematiku:

  • daňové, mzdové, personální a interní výkaznictví;
  • realizaci specifického výpočtů prémii a jejich vyplácení;
  • evidenci docházky;
  • splňuje požadavky ukrajinské pracovněprávní a daňové legislativy.

IT ředitel mateřské společnosti Leoni, Nico Hoffman, ocenil tento projekt a označil jej jako jeden z nejlepších mezi všemi implementacemi v divizích LEONI na světě.

Máte zájem o více informací
napište nám email info@innoware.com
nebo volejte +420 777 204 208
Poslat zprávu

Vyberte obchodní procesy, které potřebujete

Innoware nabízí řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s implementací ERP a máme znalosti oborů jako je výroba, maloobchod, služby, logistika, zemědělství atd.

POTŘEBUJETE RYCHLOU BEZPLATNOU KONZULTACI?